установка доводчика двери, замена доводчиков двери Днепр

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ЗАМІНА ДОТЯГУВАЧІВ

Заміна дотягувачів дверей Дніпро

Навіть якщо придбати дорогу модель дотягувача, але встановити і відрегулювати її неправильно, це може призвести до того, що двері не будуть зачинятися автоматично, і в приміщення буде входити холод, або відкриття вимагатиме надмірних зусиль. Крім того, функція дотягувача знизити навантаження на петлі та двері, щоб продовжити їх термін експлуатації, набуде зворотного ефекту.

На перший погляд, встановлення дотягувача вхідних дверей здається нескладним, проте ентузіазм, людину, яка взялася за це вперше зникає вже з моменту, коли потрібно зробити розмітку. Адже мало кому хочеться псувати дороге дверне полотно та порушувати його герметичність зайвими дірками.

Щоб повністю уникнути ризику неправильної установки, довіртеся фахівцям компанії UALOCK.DP.UA. Вони мають великий досвід у цій справі та всі необхідні інструменти, щоб виконати роботу якісно, ​​акуратно та швидко. Вартість послуг невисока, вона залежатиме від типу дверей та самого дотягувача.

Ми здійснюємо монтаж будь-яких типів: поверхневий (накладний), а також прихований у раму, підлогу, в дверне полотно. Використовуємо дотягувачі з різними тягами: стандартною, паралельною та прихованою.

При регулюванні враховується:

  • швидкість закриття;
  • зусилля поворотної пружини;
  • плавність захлопування дверей;
  • м'якість гальмування;
  • дохлоп та прискорення перед закриттям;
  • затримка дверей під час відкриття у фіксованому положенні.

Чому заміна дотягувачів дверей має виконуватися професіоналами?

Нашими майстрами здійснюється як установка нового, так і заміна дотягувача, що став непридатним. Ми також готові допомогти консультацією з підбором пристрою, враховуючи особливості ваших дверей та необхідні функції самого дотягувача.

Щоб оцінити довговічність та коректність функціонування замикаючого пристрою, який ми професійно встановимо, звертайтесь!

 
Чат с менеджером