установка современных замков Днепр

ВСТАНОВЛЕННЯ СУЧАСНИХ ЗАМКІВ

Як стверджує мас-медіа: «Будь-який замок можна зламати за пару хвилин». Керуючись цією фразою, дехто вважає, що немає сенсу витрачатися на дорогий замок. Це не так! Більшість злодіїв-домушників є непрофесіоналами, але навіть простий замок для них відкрити не проблема, а той, що має високий клас стійкості, їм буде не по зубах.

Крім того, на розтин замків зі складними механізмами навіть досвідченому грабіжнику необхідно більше часу, при цьому залишитися непоміченим практично неможливо. Навіть не сумнівайтеся: якісний замок – це ваш надійний захисник!

Чим складніший замок, тим проблематичніше його монтувати, і важливо це зробити правильно, щоб він не втратив своїх захисних функцій. Фахівці компанії UALOCK.DP.UA мають великий досвід у встановленні замків різної складності. Ми завжди готові надати вам цю послугу максимально оперативно, акуратно та за прийнятною ціною.

Встановлення дверних замків можливе на будь-який тип механізму всіх 4-х класів стійкості:

І – характеризується найнижчими охоронними якостями. Вони актуальні для підсобних приміщень та дверей внутрішнього призначення.

ІІ – недорогий варіант замку для квартир.

ІІІ – механізм має підвищені охоронні властивості, щоб його розкрити, професіоналу знадобиться щонайменше 10 хвилин.

ІV – найвищий, його відкриття займе щонайменше півгодини.

Щоб економія не обійшлася вам подвійним тарифом, краще не намагатись встановлювати замки самостійно без наявності досвіду. Це може призвести до поломки дорогого механізму, некоректної роботи дверей і фурнітури. Крім того, для установки складних замків мало лише викрутки, знадобиться й інший інструмент, який коштує набагато дорожче, ніж послуги майстра.

Встановлення замків на металеві двері також можливе з підбором найбільш оптимальної моделі замку під певне дверне полотно.
 

 
Чат с менеджером