Компанія «Мультілок» Mul-T-Lock – це найвідоміший ізраїльський виробник циліндричних замків. Амбітні розробники «Мультилок» неухильно підносять найкращі інновації з урахуванням найактуальніших світових вимог. Завдяки тому, що дверні замки Mul-T-Lock є еталоном якості, назва виробника стала іменем номінальним. Тобто словом «мультилок» називають якісні замки та інших виробників.

Найпоширеніша серія цього бренду – замок Mul-T-Lock Classic PRO. Він є найскладнішим механізмом класу High Security. Ця конструкція запатентована, оскільки вона багато в чому відрізняється від стандартних замків.

В інтернет-магазині 24/7 можна придбати та встановити замок «Мультилок» за дуже вигідною ціною! В наявності циліндричні замки ключ-тумблер та ключ-ключ.
  • Телескопічні піни. Система складається з внутрішніх та зовнішніх пінів. У кожному зовнішньому піні захований внутрішній. Це необхідно, щоб підробити ключ або використовувати відмички було неможливо. Піни виготовлені з металу нікелю і сталі, тому вони надзвичайно міцні, зламати або спиляти їх неможливо.
  • Ребристий плуг, т. е. елемент, що безпосередньо обертається, має нестандартну форму. Це дозволяє знизити тертя при повороті ключа і не допустити в замок зайву вологу і пил. Так замок «Мультлок» прослужить довго за будь-яких умов.
  • Корпус замку виконаний з високоякісного металу латуні або нікелю. Він посилений XP-пластиною загартованої сталі, тому здатний легко вистояти будь-які силові атаки, а також спроби пошкодження електроінструментом.
  • У комплектації 3 ключі із міцного сплаву нейзильбер з ергономічним пластиковим наконечником. Вони мають запатентовану нарізку, яка можлива лише у сервісному центрі «Мультилок» за пред'явленням кодової картки.
New
Хіт
MUL-T-LOCK CLASSIC PRO КЛЮЧ-ТУМБЛЕР
(4.1/11)
1 грн.
MUL-T-LOCK CLASSIC PRO КЛЮЧ-ТУМБЛЕР
Mul-T-Lock Classic PRO ключ-тумблер Mul-t-lock Classic PRO — новинка на рынке бе...
New
Хіт
Mul-t-lock Classic PRO ключ-ключ
(3.6/10)
1 грн.
MUL-T-LOCK CLASSIC PRO КЛЮЧ-КЛЮЧ
Mul-t-lock Classic PRO ключ-ключ Mul-t-lock Classic PRO — новинка на рынке безоп...
Чат с менеджером