Захисна фурнітура потрібна, щоб захистити циліндри та замки від зовнішнього впливу. Адже, як відомо, навіть міцні броньовані двері мають слабкі місця. Щоб дорогий замок не був просто збитий злодієм сильним ударом мотком або викруткою або просто висвердленим із дверного полотна, необхідно його встановлювати в не менш якісні броненакладки або бронепластини.

Купити надійну захисну фурнітуру ви можете у компанії UALOCK.DP.UA. Ми пропонуємо найкращу сертифіковану продукцію, яка забезпечить високий рівень безпеки та повністю приховає доступ до секретної частини замку. Захисна фурнітура виконана із міцного металевого сплаву, що не піддається свердлінню та іншим вандальним способам розтину, включаючи роботу електроінструментів.

Дверна фурнітура, яку ми реалізуємо, має стандартні форми, тому з нею чудово поєднується більшість замків відомих виробників. Кріплення також дозволяє встановити її на дверні полотна різної товщини. Як правило, бронепластини припускають наявність ручки. Вони також виконані з якісних матеріалів, дуже ергономічні та практичні у використанні.

Важливим моментом при підборі є гарний естетичний вигляд виробів. У нас ви зможете підібрати фурнітуру, яка підкреслить розкішний вигляд ваших дверей. Продукція представлена ​​в широкому асортименті, що дає можливість підібрати найбільш підходящий дизайн та колір під будь-які двері. В наявності фурнітура різних класів безпеки, з різними видами кріплення.

Зрозуміло, що якісна захисна фурнітура не може коштувати дешево, але ми встановили найлояльніші ціни. Залишайте заявку, і ваше замовлення буде виконано в найкоротші терміни!

ROSTEX UNIVERSAL
(4.5/1)
1 грн.
ROSTEX UNIVERSAL
Фурнитура защитная ROSTEX R4 UNIVERSAL для основных замков для входных металличе...
ROSTEX R1/R4 Ozdobna
(4.1/4)
1 грн.
ROSTEX R1/R4 Ozdobna
R1/R4 Ozdobna 3-й класс безопасности Материал - нержавеющая сталь Крепление...
ROSTEX R1/R4 Decor
(3.3/2)
1 грн.
ROSTEX R1/R4 Decor
R1/R4 Decor 4-й класс безопасности Материал - нержавеющая сталь Крепление -...
ROSTEX R1/R4 Astra
(5/1)
1 грн.
ROSTEX R1/R4 Astra
R1/R4 Astra 3-й класc безопасности Материал - нержавеющая сталь Крепление -...
rostex-r1-r4-r
(5/1)
1 грн.
ROSTEX R1 / R4 R
Фурнитура защитная ROSTEX R4 для основных замков для входных металлических, дере...
Чат с менеджером